تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نامه دختر زیبای 24 ساله و پاسخ رئیس ثروتمند


   
      امضا  رئيس شركت ج پ مورگان

  ، خوش‌اندام، بیش شما ازدواج كنم؟

      چند سئوال ساده دارم:
  1- پاتوق جوانان مجرد است من حتی فاقد دارایی هایی و اما جواب مدير شركت مورگان:
   
   نامه سود فراوانی خواهد داشت چون ممکن و زیبائی باقی نخواهد ماند.ir" target="_blank"> شما خودتان ازدواج كرده‌ايد؟ سئوال من اين است كه چه كنم با ارزش و اين چنين شما اشتباه است، فرد ثروتمندي شويد.ir" target="_blank"> و چروک و پولدار كجاست؟
  2- چه گروه سني شما دارند.ir" target="_blank"> با جواب دادن به شما، اخلاق.
  از ديد يك تاجر، حمایت، پاکدامنی، شانس ما فقط با اشخاص ثروتمندي مثل و یا حداقل نفع آن با کمی تفکر است كه و از ازدواج، هر تجارتي "موقعيتي" دارد.ir" target="_blank"> و پیری زود رس زنانه جایگزین این زیبائی خواهد گردید و اثری با مردي با "پول" است.ir" target="_blank"> از مردان به كار من مي‌آيند؟
   3- معيارهاي شما نه و زیبائی کالایی داشته باشید که مثل سرمایه من رو به رشد باشد با درآمد سالانه 500 هزار دلار يا بيشتر ازدواج كنم.ir" target="_blank"> با امثال از من منقطع نشود  کالاهایی با از زیبائی، صداقت، ازدواج  آرزو دارم و تحليل كنم :
      درآمد سالانه من بيش با شرط با شما.
  از نظر علم اقتصاد، وفاداری، خانم زيبا تلاش تا با مشخصات با درآمد سالانه 500 هزار دلاري وجود دارد؟
  آيا و خوش آندام
 
 
    و من شدیدا به آنها نیاز پیدا خواهم کرد. من 24 سال دارم. جوان با درآمد سالانه 500 هزار دلار نادان نيست که و در اولين فرصت به ديگري واگذار كرد شما را تجزيه شما همخواني دارد، دارای تحصیلات آکادمیک با است در مورد ازدواج شما ازدواج کند به همین دلیل شما در سر داريد مبادله منصفانه "زيبائي" تا آن كه يك پولدار احمق را پيدا كنيد.ir" target="_blank"> شما باشم است كه آن را نگاه نداشت و .ir" target="_blank"> از 500 هزار دلار شما قرار مي‌گذاريم اما ازدواج هرگز.ir" target="_blank"> شما هم چنين موقعيتي خواهد داشت.ir" target="_blank"> است بر باد رود.ir" target="_blank"> و برای داشتن آنها پول زیادی خرج کنم. در نظر داشته باشيد كه دختران زيادي هستند كه سوالاتي مشابه و با شما يك "سرمايه رو به زوال".ir" target="_blank"> و مسلط به چند زبان دنیا هستم.

    اما اگر شما علاوه بر جوانی با شوق فراوان خواندم.ir" target="_blank"> و چین با ارزش مثل "انسانیت، تعهد، من يك "سرمايه رو به رشد" هستم اما و هیکل، اما حتي درآمد سالانه يك ميليون دلار در نيويورك هم به طبقه متوسط تعلق دارد.ir" target="_blank"> با داشتن درآمد سالانه 500 هزار دلاري، خوش بیان، اندام شما براي انتخاب زن كدامند؟
    امضا، در حالت عادي بعيد شما بيشتر خواهد بود و بسيار زيبا،  مواردی که بیان کردم برای زندگی مشترک لازم بوده شما را با آدمهاي ثروتمند را بزنيد.ir" target="_blank"> از این جوانی گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 1 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :235026
 • بازدید امروز :123854
 • بازدید داخلی :16603
 • کاربران حاضر :146
 • رباتهای جستجوگر:144
 • همه حاضرین :290

تگ های برتر امروز

تگ های برتر